1273 FUSION
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 1273 |
| Color | RED AND BLUE |
| Bundle | 4 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 6 |
| Length | 290cm / 114inch |
| Height | 185cm / 73inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 2800kg |